جشنواره تابستانی کیش :در جشنواره تابستانی امسال پرداخت کارت‌های هدیه نقدی ۵۰ الی ۱۵۰ هزار تومانی به کلیه گردشگرانی که از طریق تورهای گردشگری وارد جزیره بشوند .

برنامه های اجرائی

جشنواره تابستانی کیش : سخنان معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد كیش  در نشست خبری با اصحاب رسانه با محوریت معرفی برنامه های بیست و یكمین جشنواره تابستانی به شرح زیر است.

بیست و یكمین جشنواره تابستانی كیش از ٨ تیر الی ١٥ شهریور با شعار كیش یك كالای گردشگری ایرانی آغاز خواهد شد . اهداء ١٠ میلیون تومان جوایز نقدی روزانه هر هفته ١ خودرو ٢٠٦ و جایزه نهائی یك دستگاه آپارتمان در برج های طلای از جذابیت های جشنواره همراه با برگزاری ٩ هفته فرهنگی استان های همجوار و ساحلی و برگزاری ٤ هفته فرهنگی و گردشگری با حضور ٤ كشور خارجی هند و اتریش و صربستان و لهستان خواهد بود .

از مهمترین جذابیتهای این جشنواره اهدایی كارت های نقدی با مبالغ ١٥٠ الی ٥٠ هزارتومان برای هرگردشگری كه از طریق پكیج های تورهای گردشگری وارد جزیره خواهند شد.

دیگر برنامه ها

برگزاری کنسرت گروه های خارجی از جمله خوانند ترک و کولی های اسپانیا و برگزاری ۶ مورد کنسرت پاپ و موسیقی نواحی و اقوام ایرانی از دیگر برنامه های فستیوال امسال خواهد بود .
قائدیان استفاده حداکثری از پتانسیل شرکتها و فعالیین فرهنگی و هنری و تبلیغاتی ( محتوای) داخلی کیش را جزو اولویت های معاونت گردشگری و ستاد جشنواره ها برشمرده و از اقدام برای تبلیغ محیطی شهری در ۵ شهر بزرگ کشور و تبلیغ در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را پرده برداشتند .

جشنواره تابستانی کیش
جشنواره تابستانی کیش