تبلیغات
نَفسُ المُطمَئِنَّة - 4 راه برای دور زدن آپدیت ویندوز هنگام خاموش کردن رایانه (کاملا تصویری)

نَفسُ المُطمَئِنَّة

آشنایی با معارف حسینی و ولایی

حتما شما هم براتون پیش اومده، که می خواین کامپیوتر رو خاموش کنین، امّا با اخطار نصب آپدیت روبرو می شین. و این به این دلیله که بعضی از بروزرسانی ها (یا به اصطلاح update) موقع خاموش کردن رایانه، اقدام به نصب شدن می کنند. و در این مواقع کنار گزینه ی shut down شکل نارنجی رنگ قرار می گیرد، که به معنای نصب آپدیت ها و سپس shut down شدن کامپیوتر است. ولی، ممکنه که بسیاری از مواقع شما وقت کافی برای صبر کردن و نصب شدن ، ندارید، و می خواید سریع رایانه رو خاموش کنید. در این آموزش 3 روش رو بررسی می کنیم،تا به قول معروف نصب آپدیت ها رو در این زمان، دور بزنیم!

روش اوّل:

در ابتدا، به صفحه ی میزکار یا دسکتاپ رفته و سپس، کلید ترکیبی Alt+f4 رو فشار بدید و در پنجره ی باز شده را انتخاب و ok کنید.(برای بزرگنمایی بیشتر روی عکس کلیک کنید.) مزیّت این روش خیلی ساده است، و اونم اینه که،همونطور که گفتیم، در منوی استارت، کنار دکمه ی shut down یک شکل نارنجی رنگ بود، که در منوی alt+f4 دیگه نیست!!
روش دوّم:
دکمه های ترکیبی، Ctrl+Alt+Delete رو فشار بدید و در گوشه پایین در سمت راست، بر روی فلش قرمز رنگ کلیک کرده و shut down without installing update رو فشار بدید. در این صفحه(یعنی
Ctrl+Alt+Delete) چون امکان گرفتن عکس از صفحه وجود نداشت، نتونستیم عکشو قرار بدیم.

روش سوّم:
در منوی استارت، CMD را جستجو کرده و دکمه enter رو فشار بدید. تا پنجره ی زیر باز شود:(برای بزرگنمایی بیشتر بر روی عکس کلیک کنید)
سپس، عبارت: shutdown /s /f /t 0 رو وارد کنید و اینتر بزنید، مثل تصویر زیر. به همین راحتی! (برای بزرگنمایی بیشتر روی عکس کلیک کنید)
امیدوارم این آموزش مورد پسند شما واقع شده باشد.
برخی از نکات این آموزش از سایت ترفندستان گرفته شده است.
استفاه از این پست نیز برای شما آزاد است و می توانید از آن، در وب خود استفاده کنید.
یا علی
نوشته شده در سه شنبه 3 شهریور 1394 ساعت 10:41 ق.ظ توسط admin . نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]