روژان سیر کیش : در این بخش از سایت گردشگری قصد داریم یکی از  دفاتر گردشگری برتر جزیره زیبای کیش به نام روژان سیرکیش  را به شما خواننده گرامی معرفی کنیم.

 

روژان سیر کیش

روژان سیر کیش در سال 1394 در جزیره زیبای کیش افتتاح شد.و همواره سعی کرده با ارائه خدمات ویژه رضایت گردشگران جزیره را به خود جلب کند.شما می توانید از این دفتر بلیط  کل تفریحات جزیره کیش را با مناسب ترین قیمت ها تهیه کنید.

آدرس رژان سیر کیش

روژان سیر واقع در جزیرکیش  خیابان ساحل بازار دیپلمات واحد 23  می باشد.

شماره تماس:44461010

تخفیفات روژان سیر کیش

خرید یک و دو برنامه تفریحی با 20% تخفیف – خرید سه تاپنج برنامه تفریحی با 35% تخفیف – خریدبیشتر از شش برنامه تفریحی با 40% تخفیف و سه برنامه تفریحی (به انتخاب آژانس) به صورت رایگان ارائه میگردد. تمامی درصدهای تخفیف از قیمت پایه(اعلامی/اتیکت خورده) محاسبه می شود و درج کد شناسایی این فروشگاه در فاکتور خرید الزامی است.

روژان سیر کیش
روژان سیر کیش

گردشگری

گردشگری اساساَ به معنای مسافرت از یک مبدا به یک مقصد به منظور سیاحت یا تجارت است و مفهوم آن فرایندهای مبادله فرهنگی،اقتصادی و اجتماعی را نیز دربرمی گیرد.این عوامل در مجموع شبکه ای را پدید می آورند که ما واژه مسافرت یا گردشگری را برای آن به کار می بریم.به بیانی دیگر،گردشگری فعالیتی چند جانبه بوده و از آن جا که در مراحل مختلف آن از مبدا تا مقصد،خدمات گوناگونی درخواست و عرضه می شود از لحاظ جغرافیایی نیز پیچیده است.علاوه بر این احتمالاَ در هر کشور یا منطقه ای تعداد زیادی مبدا یا مقصد وجود دارد که اغلب آن ها دارای هر دو خصوصیت حرکت(مبدا) و پذیرش(مقصد) هستند.

انواع خدمات و تسهیلات در صنعت گردشگری مشارکت دارند:هتل ها و تسهیلات اسکان و پذیرایی،اردوگاه ها،رستوران ها و خدمات تغذیه،استراحتگاه ها،پارک ها،خدمات اطلاع رسانی،تورهای داخلی و سفرهای کوتاه تفریحی،جاذبه های فرهنگی،مغازه ها،تسهیلات تفریحی و ورزشی

شماره تماس:44461010

روژان سیر کیش
روژان سیر کیش