تبلیغات
نَفسُ المُطمَئِنَّة - گول این نظراتو نخورید!!

نَفسُ المُطمَئِنَّة

آشنایی با معارف حسینی و ولایی

حتما شمایی که دارای وبلاگ هستی و داری این پُستو می خونی، بارها و بارها شده که وقتی به مدیریت وبلاگت سر می زنی، می بینی که چند تا نظر تایید نشده داری.
بعدش هم با خوشحالی میری تو قسمت نظرات بعدش، اصلا حالت خراب میشه....!
فقط چند تا نظر تبلیغاتی اند.  حتما شما هم لینکشون می کنید و می رید توی آدرس مورد نظر و بلاگ خودتون رو توی آنها قرار می دید.
امّا واقعیت چیه؟
اجازه بدید واضح تر براتون بگم.
مثلا همین پست، یه نفر میاد به این صورت نظر میده:
(سلام من یه روش جدید برای افزایش بازدید پیدا کردم. به این سایت سری بزن.) و از این جور پیام ها
بعد از این که روی لینک شون کلیک می کنی، صفحه ای به صورت زیر براتون باز می شه، یه صفحه ی تبادل لینک : (برای بزرگنمایی بیشتر روی عکس کلیک کنید تا در صفحه جدید باز شود)


اوّل شوکه میشید چون که اصلا خبری از اون سایت و ایده نیست و یه دنیای دیگه ست! توجّه کنید که وقتی در این صفحه تبادل لینک می خواید وبلاگ خودتونو ثبت کنید یه شرطی داره، که در عکس با نوار قرمز مشخّص شده است. این شرط میگه که تا وقتی که لینک مورد نظر آنها را به وبلاگ خود اضافه نکنید، امکان ثب وبلاگتان در این صفحه وجود دارد.
خب مثلا گفته که باید این لینکو ثبت کنید: سایت امام حسین(ع) با آدرس: (به طور مثال)

ashora-alirezagolrangian.mihanblog.com
بعد از این که اینکارو کردید و وبلاگ خود را در صفحه ای که گفتم ثبت کردید، وبلاگ شما به این صفحه میره(یعنی توی این صفحه که تو عکسه هست ثبت می شه و در سایتی که لینک کردید نمی ره) یعنی وقتی میرید به سایت امام حسین(ع) (که گفتم مثال) تا ببینید وبلاگتون لینک شده یا نه می بینید که فقط در اون صفحه ی تبادل لینک ثبت شده و نه در سایت امام حسین(ع).
خب اینجا فقط سر شماست که کلاه می ره، به طوری که شما سایت اونارو لینک می کنید ولی لینک وبلاگ شما به سایت اونا نمی ره و فقط میره به صفحه ی تبادل لینک.

در پناه حقّ موفق باشید.

نوشته شده در یکشنبه 11 مرداد 1394 ساعت 02:00 ب.ظ توسط admin . نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]