جنگ شبانه پازل شو یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین جنگ ها در جزیره کیش می باشد و سایت بیاتوکیش به شما پیشنهاد می دهد این جنگ را از دست ندهید

جنگ شبانه پازل شو جزیره زیبای کیش

ازل شو با ٧ سال فعالیت مستمر و دریافت ١٤ تندیس و لوح تقدیر از سازمان منطقه آزاد كیش، بدون شك پر افتخارترین شوى شبانه كشور محسوب مى شود. آیتم هایى نظیر لیزر شو، سیلور من، بلك لایت شو، بیت باكس، برك دنس، الوایر شو و مارول شو براى اولین بار در این برنامه به روى صحنه رفته است. پازل شو به تهیه کنندگی و مدیریت آرتین شاه وران و عسل افشاری هر شب از ساعت ٢٤ الى ٣ بامداد در تنها آمفى تئاتر استاندارد جزیره كیش واقع در هتل بزرگ ارم اجرا مى شود.

مدت زمان جنگ

مدت زمان این برنامه حدود 3 ساعت می باشد

جنگ شبانه پازل شو
جنگ شبانه پازل شو

سابقه جنگ پازل شو

پازل شو با ٧ سال فعالیت مستمر و دریافت ١٤ تندیس و لوح تقدیر از سازمان منطقه آزاد كیش، بدون شك پر افتخارترین شوى شبانه كشور محسوب مى شود.

تئاتر

تئاتر شاخه‌ای از هنرهای نمایشی است که به بازنمودن داستان‌ها برابر تماشاکنان می‌پردازد. به جز سبک معیار گفتار دراماتیک، تئاتر گونه‌های دیگری نیز دارد مانند اپرا، باله، کابوکی، تعزیه، خیمه شب بازی و پانتومیم.

نام تئاتر
«تئاتر» واژه‌ای است یونانی در لغت به معنای چیزی که به آن نگاه می‌کنند. در فارسی به تئاتر «نمایش» یا «تماشا» می‌گویند. تاریخچه تئاتر مربوط به یونان باستان و رم درقبل از میلاد مسیح می‌باشد.

منبع : kish.com